Trwa wczytywanie produktów


Teczki
Galeria zdjęć
Format
Papier
Kolor
Uszlachetnienie
Typ
Czas realizacji
Dni
Zamów w ciągu: : : , a zamówienie wyślemy:
Pod warunkiem złożenia zamówienia i dostarczenia poprawnych plików w wyżej wyznaczonym czasie.

Ofertowe teczki - pokaż się!

Raporty, dane, informacje - po prostu włóż wszystko do teczki reklamowej, bezpiecznie zamknij zgrabnymi skrzydełkami. Teczka reklamowa i ofertowa - atrybut nowoczesnej firmy. Organizuje, przechowuje, promuje... I jest neuroskuteczna: podprogowo wpływając na podświadomość klienta, zwiększa jego przychylność wobec marki aż... trzykrotnie! Nasza drukarnia oferuje rozwiązania w wersji EKO lub STANDARD - które wybierasz? Matową czy z połyskiem? A może pokrytą folią mat i wybiórczym błyszczącym lakierem UV?

ECONOMY - drukowane cyfrowo, sztancowane(wykrawane) z wykrojnika (z miejscem na wizytówkę). Skrzydełka w pełni zadrukowane. Dostarczane rozłożone, do prostego poskładania. 

STANDARD - drukowane offsetowo, sztancowane z wykrojnika. Różne opcje wykończenia oraz możliwość teczki z większym grzbietem (2 bigowa). Skrzydełka w środku zadrukowane, miejsce na wizytówkę. Dostarczane w formie do samodzielnego złożenia.

Teczki reklamowe – pozornie zwykły element wyposażenia każdego biura, ale... tylko pozornie! To wbrew pozorom bardzo skuteczny gadżet reklamowy, na którym widnieje logo firmy, a kolorystyka i projekt graficzny dobrane są pod kątem oczekiwań Klienta. Podaruj swojemu kontrahentowi ten gadżet, najlepiej z ciekawą zawartością, a istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie on towarzyszył mu przez długi czas i posłuży do przechowywania dokumentów. Aby dać Ci wybór, przygotowaliśmy różne wersje produktu, które posiadają np. inne uszlachetnienie (mat, połysk) czy też jedno lub dwustronnie zastosowany kolor.

0%
Uploading...
Kreator online
Wybierz szablon!
Nakład
SUPER cena
Produkt nakładowy
Podsumowanie

Teczki

4+0 - jednostronnie, pełen kolor; Teczka ECONOMY; kreda mat 350 g; Folia BŁYSK jednostronnie; 1 bigowa;

Termin realizacji:

Ilość: szt.