Nowości na stronie

Całkowicie nowa strona/system zarządzania produkcją

Zmieniliśmy całkowicie nasz system do sprzedaży i zarzadzania produkcją. Podeszliśmy do tematu od nowa, na świeżo. Tworząc go wykorzystaliśmy zebrane wcześniej doświadczenia, oraz analizy pod kątem sprzedaży i obsługi zamówień. Teraz wszystko jest bardziej czytelne, będziesz informowany o każdym etapie produkcji Twojego zamówienia, a My z naszej strony zobowiązujemy się dotrzymywać terminów realizacji.

Panel Klienta

To centrum zarządzania Twoimi zamówieniami i kontaktu z nami. Teraz w panelu możesz dodawać swoje nazwy własne do zamówień, zmienisz adres wysyłki, możesz korzystać z książki adresowej, zapłacisz za zamówienie, pobierzesz fakturę, wgrasz i sprawdzisz pliki. Skorzystasz z kreatora projektów. Jeżeli zamówiłeś projekt graficzny wykonywany przez naszych grafików – to jest to idealne miejsce do wgrania wytycznych, a później do akceptacji projektu. Możesz też składać zapytania do poszczególnych zleceń w sekcji wiadomości. Możesz także sprawdzić aktualny próg rabatowy, obroty oraz zobaczyć od jakiego zdobędziesz większy rabat. A to wszystko zaprojektowane, tak żeby było prosto i przejrzyście.

Kreator projektów graficznych

Całkowicie nowy kreator projektów graficznych, w którym łatwo i bez problemu wykonasz swoją wizytówkę, teczkę, a w późniejszym czasie także inne produkty. Możesz skorzystać z wielu gotowych szablonów lub stworzyć całkowicie nowy od podstaw. Wszystko podane prostej i intuicyjnej formie.
Przeczytaj więcej o kreatorze projektów.

Konkurencyjne ceny - Program partnerski mPartner

Długo analizowaliśmy rynek, czego wynikiem są najkorzystniejsze ceny produktów. Oferujemy atrakcyjne rabaty dla Partnerów. Stworzyliśmy całkowicie nowy program partnerski. Bardzo cenimy sobie lojalność Naszych Klientów, dlatego promujemy wyższe rabaty dla stałych Klientów, którzy zamawiają u Nas od lat. Im więcej zamawiasz – tym wyższy rabat dostajesz.
Ty poprzez swoje obroty z ostatnich 3 miesięcy decydujesz o wysokości progu rabatowego. Podzieliliśmy program na dwa typy klientów: mPartner Klient, oraz mPartner Agencja. Teraz każdy może wyrobić swój rabat i kupować taniej.
Więcej szczegółów o nowym programie partnerskim mPartner przeczytasz tutaj.

Nowe produkty/parametry produktów

Pojawiły się nowe produkty (a będziemy dodawać kolejne). Wizytówki MULTILOFT, etykiety samoprzylepne wycinane na roli, wielkoformatowe naklejki wycinane, nowe rodzaje kalendarzy w tym nasza unikatowa kostka QUBE. Można także złożyć zapytanie o produkt niestandardowy. Wszystkie produkty, które były dostępne na naszej starej stronie zostały rozbudowane o nowe formaty, możliwości uszlachetnienia, więcej gramatur papieru do wyboru, poszerzone nakłady. Na stronie głównej można korzystać z kategorii, które ułatwiają wyszukanie produktów. W menu głównym także ułatwiliśmy nawigację z każdego miejsca na stronie. Ułożyliśmy produkty w kolejności alfabetycznej.

Powiadomienia SMS

Teraz o najważniejszych krokach w zamówieniu powiadomimy cię sms, aby nic nie umknęło Twojej uwadze. Wysyłamy powiadomienie o trafieniu zamówienia do produkcji, oraz o tym, że zostało wysłane.

Rozbudowana pomoc

Rozwinęliśmy dział FAQ (często zadawane pytania) o nowe pytania i odpowiedzi. Jest też strona opisująca jak poprawnie przygotować projekt do druku. Nagraliśmy też kilka filmów prezentujących jak wykonywać podstawowe czynności na naszej stronie, m.in. jak składać zamówienie, korzystać z kreatora, panelu klienta, itp. Sprawdź nasze poradniki wideo.

Terminy realizacji

Wprowadziliśmy dwa tryby realizacji. Standard oraz Ekspres. Dzięki temu to Ty decydujesz, czy potrzebujesz zlecenie szybciej czy taniej. Więcej o terminach realizacji przeczytasz tu.

Chat online z Naszymi konsultantami.

Szybka odpowiedź na Twoje problemy. Teraz w prawym dolnym rogu strony znajdziesz chat. Nasi konsultanci na żywo odpowiedzą na Twoje pytania. Wydłużyliśmy też czas odpowiedzi na pytania. Odpowiemy na nie w godzinach od 8.00 do 19.00.