O nas

Na początku byłeś ty- prezes swojej świeżo stworzonej firmy (wcale nie było tak trudno ją założyć, jak wszyscy mówili, prawda?) Ale potem poczułeś, że przydałaby ci się reklama. Reklama mała, ale skuteczna - miałbyś ją zawsze pod ręką - w kieszeni, czy w podręcznej kieszonce teczki.

  • Ważne, aby była:
  • - niewielka, ale uniwersalna (niczym kochanka w łóżku, a dama na salonach)
  • - skuteczna (niczym strzała w sam środek tarczy)
  • - wyrafinowana, ale prosta (jak dobre wino)

 Trafiłeś więc do naszej drukarni, i dobrze, bo wydrukujemy dla Ciebie nie tylko wizytówki i ulotki, ale też foto plakaty, katalogi i... Ale o tym opowiemy później.
Teraz dowiedz się kilku rzeczy o nas (bo warto dobrze poznać swojego partnera w interesach, prawda?), dowiedz się o nas, o naszych codziennych rytuałach firmowych. Oraz o tym...

...jak to się w ogóle zaczęło!Nie będziemy Ciebie tutaj okłamywać, że nasza drukarnia sięga zamierzchłych czasów Jana Gutenberga. Nie będziemy, bo wszystko zaczęło się przecież wiele wieków później,  praktycznie w... 2006 roku w jednym pokoju, zaczęło się...
...z  pasji i zamiłowania do tworzenia, do drukowania. Nawet się nie zorientowaliśmy, kiedy nasza mała drukarnia rozwinęła się tak bardzo, że trzeba było inwestować w kolejne maszyny, nowy budynek i w to, co najważniejsze: zdolnych ludzi - drukarzy pasjonatów. 

Minęło 8 lat i stworzyliśmy nową markę - mprint.pl.Stronę daliśmy wam do dyspozycji po to, abyście Wy - nasi klienci mogli wygodnie i szybko jednym kliknięciem zamówić wysokiej jakości druk offsetowy, cyfrowy oraz wielkoformatowy.
A zatem, drogi Kliencie...
Rozejrzyj się, proszę,  na naszej stronie, złóż zamówienie, a nasi wykwalifikowani pracownicy zaopiekują się Twoim zleceniem od początku do końca. Już przy pierwszym zamówieniu zobaczysz, jak zależy nam na tym, abyś był usatysfakcjonowany i jak przyjaźnie jesteśmy nastawieni do naszych klientów. Będziesz zadowolony, bo...

Wszystko zrobimy za Ciebie!To proste - uwalniasz swój  pomysł, przekazujesz go w nasze doświadczone ręce i...
...i bez Twoich umiejętności drukarskich powstaje w 100% Twój plakat, foto obraz, wizytówka. Nie musisz robić nic. My zrobimy za Ciebie całą czarną robotę - wydrukujemy Twój pomysł. A ty spijesz całą miłą śmietankę! 

Co możesz u nas zamówić?Zamówisz praktycznie wszystko. Naszą specjalnością jest:

  • 1. Druk akcydensów, czyli wizytówki, ulotki, notesy, teczki, itp.
  • 2. Niskonakładowy druk książek (oprawa klejona, twarda oraz miękka)
  • 3. Druk wielkoformatowy, czyli banery, folie samoprzylepne, siatki, itp.

Kupujesz - prosto i intuicyjnie Nasz intuicyjny kreator ułatwi Ci wydrukowanie wymarzonej wizytówki!

Chcesz zapytać o coś jeszcze?Na stronie naszej drukarni online czeka na Ciebie dział z pytaniami i odpowiedziami - FAQ - stworzony na podstawie problemów naszych klientów, które już rozwiązaliśmy. Łatwo ten dział znajdziesz - spójrz na góre strony w menu POMOC, kliknij i poszukaj odpowiedzi na swoje pytanie. 

 

Pozdrawiamy i życzymy Ci udanych zakupów. 

Zespół mprint.pl